DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 3000 Kč

info@onlineparfem.cz

+421944 265 338

BLOG

5 tipů pro udržení parfému co nejdéle

Vydáte se ráno do práce, na sobě svůj oblíbený parfém a těšíte se na svůj provoněný den. Nicméně před obědem máte pocit, jako by se parfém odpařil a musíte aplikovat další dávku parfémů. Proto vždy nosíte se sebou celou lahvičku, což je velmi nepraktické a nepohodlné. Nicméně existuje několik způsobů, jak zabránit vyprchaniu parfému a užívat si "voňavú auru" po celý den.

 

1. Správná místa
Více než třetina žen dává parfém v přehnaných množstvích na jedno místo a to je krk . Ve skutečnosti však nezáleží na tom, kolik parfému si na sebe stříkame. Je mnohem důležitější jej použít na několika místech, kde je výrazný puls a průtok krve. Jsou to hlavně zápěstí, šije, těsně za ušima, ohyby rúk, podkolení a lýtka. Tato místa jsou na těle nejteplejší a "zahřívána", vůně se do prostředí vypařuje rychleji..

 

2. Užitečná hydratace
Možná jste se před aplikací parfému vyhýbali ošetření těla. Ve skutečnosti je to jen doporučeno. Ať už používáte tělové mléko, olej nebo olejový krém, olejové přísady na pokožce udržují vůni parfému mnohem déle.
Suchá kůže není dobrým základem pro aplikaci vůně. Udělejte si ranní rituál a Vaše kůže bude určitě odměněna. Nezapomeňte používat pouze neparfumovaný hydratační prostředek, aby se vůně navzájem nemíchali, nebo nevytvářely nevhodnou kombinaci.

 

3. Dobré načasování
Dáváte parfém a pak se oblékáte? Chyba. Tímto způsobem se většinu esence prakticky setřete a účinek na kůži bude minimální.
Nechte parfém proniknout do další vrstvy pokožky.V ideálním případě použijte ji, jakmile opustíte horkou sprchu. Prostřednictvím otevřených pórů parfém proniká rychlostí rakety a okamžitě se rozkládá.

 

4. Vhodná aplikace
Pro parfémy, které se vyvíjejí na každém kroku, je skvělé, aby jste si je dostali do vlasů. V žádném případě nestříkejte přímo. Alkoholické složky by vedly k vysychání vlasů a zhoršení jejich kvality. Namísto toho rozstříkejte malé množství na štětec nebo hřeben a pročešte ním ideální ještě vlhké vlasy. S každým závanem větru bude Vaše okolí omámené s Vaší vůní.

 

5. Rychlá pomoc
Občas se objeví situace, kdy bude třeba parfém oživit. Například po sportu a následném sprchování, nebo při pobytu u bazénu, nebo kdekoli u vody. Aby jste zbytečně svůj flakónek nepřenášely, nevystavovali slunci a otřesům v kabelce, máme pro vás užitečný trik.
Parfém nastříkejte ráno na jeden nebo na dva bavlněné tampony a vložte je do mikrotenového sáčku. Během dne si je můžete pohodlně vybrat a potřít zmíněné pulsní body. Budete se znovu cítit svěží a neodolatelný.

 

Věříme, že naše tipy Vám pomohou užívat si oblíbeného parfému po celý den. Pokud jste dosud nenašli správnou vůni, podívejte se, které vůně jsou pro naše klienty nejoblíbenější. Možná objevíte opravdu výjimečnou vůni, která se stane Vaším voňavým partnerem pro nadcházející měsíce nebo dokonce roky ...Komentáře

Zatím nebyl vložený žádný komentář.


Komentáře můžou přidávat jen registrovaní uživatelé.SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Přihlaste se k odběru novinek