DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 3000 Kč

info@onlineparfem.cz

+421944 265 338

BLOG

Dita Von Teese – Erotique

Jsou vůně, které jsou svěží a hodí se pro mladé dívky do jarních ulic, pak jsou ty, které si vezme zralá žena do divadla a ještě jsou i vůně, které vykouzlí na tváři odvážné ženy ruměnec. Takovou vůní je bezesporu Erotique od Dity von Teese.

Dita von Teese je zajímavou osobností. Američanka se proslavila jako burleskní tanečnice, zpěvačka a striptérka. Zároveň se věnuje modelingu, kostýmnímu designérství a čas od času si zahraje ve filmu. Známá se stala v minulosti i sňatkem se zpěvákem Marilynem Mansonem.

Oproti jiným značkám jsou její parfémy nováčky na trhu. První edice byla představena jen v roce 2011 a nejnovější v roce 2013. Na jejich namíchání měla největší podíl parfumérka Nathalie Lorson.

Jaká ale ve skutečnosti je vůně Erotique? Rozhodně ne nudná a nevýrazná.Odpoveď na otázku nám dala sama Dita, která zveřejnila video, kde popisuje své představy vložené do nového parfému. "Měla jsem před sebou obraz o nádherné růži vedených rukou v kožené rukavici, jak by to asi vonělo."           

"Byli jednou časy, kdy lidé chtěli od parfému něco jiného. Chtěli smyslnost a animální kvality voňavky. Chtěla jsem, aby z tohoto parfému šel dojem, že byl namíchaný alchymistou."

Prozradila nám i, pro koho je parfém určen. Erotique je pro ni riskováním, ženskou dominancí a zároveň její harmonií se submisívnosťou. V obou dualita vidí Dita sílu. Jak sama řekla, voňavka je určena pro volnomyšlenkářka, požitkářka, deviantka, ale rozhodně ne pro dobré dívky. "Chtěla jsem vytvořit něco iluzívnu, neobvyklé, zakázané, mysteriózní a tento parfém právě o tomto všem je."

V Erotique jsou zastoupeny vůně růží, koření, kůže, koriandru, santalového, cedrového a guaiac dřeva, pižma a kadidla.

Dámy, jste připravené podstoupit risk?

Komentáře

Zatím nebyl vložený žádný komentář.


Komentáře můžou přidávat jen registrovaní uživatelé.SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Přihlaste se k odběru novinek