DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 3000 Kč

info@onlineparfem.cz

+421944 265 338

BLOG

Keira Knightley jako nezkrotná svůdnice reklamní kampaně Chanel

Už je to téměř 7 let, odkdy byla britská herečka Keira Knightley vybrána pro ztělesnění parfému značky Chanel Coco Mademoiselle, který je podobně jako ona sama hravý a intenzivní, nezapomenutelný a nepředvídatelný. Podmanivý reklamní shot, ve kterém Keira ztělesňuje svůdnou "Mademoiselle" se Vám okamžitě vkrade pod kůži.


Herečka vystupuje v roli ženy, která přesně ví, co chce a nebojí se to dosáhnout originálními prostředky.

 coco mademoiselle

 

Diváky možná překvapí, že navzdory své křehkosti ztělesňuje protipól mužskému světu a skvěle se vyjímá jako neohrožená jezdkyně na motorce, vyzbrojená vůní Coco Mademoiselle. Po divokém závodě na křižovatce dorazí Keira v skvěle ušitý béžovém kostýmku do fotografického ateliéru. Zde se stáváme svědkem vášnivého a nesporně erotického náboje mezi fotografem Mariem Testino a Keirou.

coco mademoiselle coco mademoiselle

 

Ve chvíli, kdy napětí mezi aktéry vrcholí a všichni očekávají vášnivé vzplanutí, nechává Keira Roztoužená společníka samotného a nezkrotně utíká otevřeným oknem. Celé video si můžete prohlédnout právě zde. Známý režisér Joe Wright, který s Keirou natočil například film Pokání si pro pozadí klipu zvolil symbolicky píseň "It 'a man' s world", kterou nazpíval Joss Stone.

coco mademoiselle coco mademoiselle

 

Parfém Coco Mademoiselle si okamžitě získal pozornost široké veřejnosti a brzy se stal nejprodávanějším parfémem značky Chanel. Tato smyslná vůně Vás omámí již při prvním dotyku s Vaší pokožkou. V úvodu pocítíte svěží tóny citrusového ovoce, které je skvěle doplněno opojným ylang-ylang a sladký vanilkový závěr s jemným pačuli bude neopakovatelným zážitkem pro Vaše smysly.

Buďte jiná, buďte originální a žensky svůdná s parfémem Coco Mademoiselle nebo s jinou smyslnou vůní značky Chanel ...Komentáře

Zatím nebyl vložený žádný komentář.


Komentáře můžou přidávat jen registrovaní uživatelé.SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Přihlaste se k odběru novinek