DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 3000 Kč

info@onlineparfem.cz

+421944 265 338

BLOG

Nejprodávanější parfémy

Je to už dlouho, co se z vonných látek a parfémů stal výnosný artikl, ale o číslech, které dosahují novodobé parfémy, se někdejším obchodníkem mohlo maximálně snít, a to by musel mít bujnou fantazii.
No. 5 od Coco Chanel (1921), původně jen sto kusů jako dárek pro věrné zákaznice, trhl všechny rekordy. Stará-nestará, specifická vůně se prodává jako rohlíky a každý rok si najde na světě 10 milionů zákazníků.

Opium od Yves Saint Laurent spatřilo světlo vyhúkaného světa v roce 1977. Boložte to řečí o kontroverzí se petice za změnu názvu. Úspěch byl nezbytný.

Joy Jean Patou, roku 1929. Koncentrovaná lahvička s 10 600 květy jasmínu a růžovými okvětními lístky patřila mezi nejdražší vůně své doby. A prodává se neohroženě dodnes, v ohromujících množstí.

Eternity od Calvin Klein (1988) - byl oslavou jeho manželství a i když se paradoxně později návrhář rozvedl, voňavka vesele prožívá z roku na rok.

Gucci Rush (1990). Všude bylo cítit Gucci Rush. Pokud jste náhodou vešli do místnosti, kde neměl nikdo Gucci Rush, tak z ní určitě před chvílí odešel. Vtipná pink umělohmotná kazetce s výraznou vůní byla revoluční.

Issey Miyake L'eau d'Issey (1992), historicky první vůně japonského módního návrháře, způsobila lehký šílenství a všechny další už zůstaly v jejím stínu.

Estée Lauder Beautiful (1984). Sedmadvacet let od uvedení na trh si ji každý rok koupí miliony žen!

Apropo, celebrity vůně. To je takový relativně nový fenomén dob, kdy se (zejména) mladí natolik dokáží identiikovať s idolem, že si koupí voňavku zapečetěnou oblíbeným jménem, ​​aniž vůně přičichli. Můžete vonět jako Naomi Campbell, Beyoncé, Kylie Minogue, Kate Moss, kdokoliv. Ale všechno to začala v roce 1991 zasloužilá diva Elizabeth Taylor, ať jí je zem lehká. Její první vůně White Diamonds vynesla loni firmě Elizabeth Arden přes 60 milionů dolarů. Dvacet let po premiéře na trhu! Co se týče celebritných vůní, mezi nejprodávanější stále patří Britney Spears Curious, J. Lo Glow, parfémy od Sarah Jessicy Parker, Paris Hilton a Gabriela Sabatini.
Zdroj: EVA, Text Timea KeresztényiováKomentáře

Zatím nebyl vložený žádný komentář.


Komentáře můžou přidávat jen registrovaní uživatelé.SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Přihlaste se k odběru novinek