DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 3000 Kč

info@onlineparfem.cz

+421944 265 338

BLOG

„Rozžhavené“ parfémy pro letní sezónu 2017

    Konečně jsme se dočkali. Příslib blížícího se léta zaútočil na naše smysly. Dny se koupou ve sluneční zářivosti a my netrpělivě čekáme na první horkou letní noc. Tak jako v těchto dnech měníme svůj šatník, měli bychom změnit i svůj oblíbený parfém. Naše kůže a její chemické složení se během léta mění a parfém, který nám dosud seděl, se najednou zdá být těžký a nevhodný. Nadešel ten nejvhodnější čas zaobalit se do vůně, která evokuje léto a jeho smyslný náboj.

Vybrali jsme pro Vás seznam těch nejintenzivnějších vůní, abyste toto léto toto cítili opravdu výjimečně ...

1. Jennifer Lopez Live Luxe
Co by lépe evokovalo léto jako ohnivé rytmy tance a vášnivá latino diva Jennifer Lopez. Její vůně Live Luxe oslavuje temperament a divoký rytmus. Je svěží a podmanivá, stejně jako romantická letní láska.

lopez

2. Versace Bright Crystal
Jasný a vzdušný, jako letní ráno. Takto by se popsat tento růžový koktejl vůní, ve kterém se mísí tóny magnólie a lotosového květu. Než ráno vyrazíte na pláž, tato vůně Vás jistě příjemně naladí.

versace bright crystal


3. Chanel Coco Noir
Nekonečné noci plné hvězd a vůně růží. Smyslnost parfému od Coco Chanel bude navždy vzpomínkou na magické okamžiky tohoto léta. Pižmo a vanilka se spojuje se santalovým dřevem a vytváří tak magickou orientální kombinaci, která omámí Vaše smysly.

coco

4. Ralph Lauren Big Pony 3 Green Man
Kolekce pro muže Big Pony je skvělým povzbuzením pro horké letní dny. Osvěžující závan limetky a dubového mechu způsobuje příliv energie jako čerstvý letní vánek. Mužům dodá chlapecký šarm a rafinovanou omamnosť schovanou ve sportovním provedení.

Ralph Lauren Big Pony 3 Green Man

 

5. Gucci Flora By Gucci
Co víc připomíná a zosobňuje léto jako nekonečné záhony rozkvetlých květů. V této kolekci najdete rozkvetlou růži a vzácný květ osmantus, rostoucí v Číně. Originální a absolutně odlišná od ostatních květinových vůní.

Gucci Flora By Gucci


6. Hubo Boss Orange Man
Ani značka Hugo Boss neodolala letnímu pobláznění. Pánové si určitě zamilují tento osvěžující letní koktejl, který je inspirovaný spontánností a mladistvou vášnivostí. Závan máty a muškátového květu připomíná bezstarostné letní posezení v kruhu přátel.

Hubo Boss Orange Man

7. Kenzo Flower by Kenzo
Propojení černého rybízu a bulharských růží překypuje svůdností a originalitou. Podtrhuje ženskou křehkost a smyslnost. Bude Vaším oddaným průvodcem během hravých výletů a letních dobrodružství. S touto vůní budete vždy svěží a půvabná.

Kenzo Flower by Kenzo

Jakýkoliv parfém si pro toto léto zvolíte, noste ho spolu s úsměvem na tváři a bude to skvělá kombinace. Přejeme Vám krásné letní dny plné odpočinku, nekonečného slunění a nezapomenutelných zážitků.

 Komentáře

Zatím nebyl vložený žádný komentář.


Komentáře můžou přidávat jen registrovaní uživatelé.SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Přihlaste se k odběru novinek