DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 3000 Kč

info@onlineparfem.cz

+421944 265 338

BLOG

Very Irresistible Electric Rose

Givenchy je francouzská značka parfémů, založená 1952 hrabětem Hubertem de Givenchy. Svojureputáciu si získala příznačnou kombinací francouzské elegance a amerického kouzla, ztělesněnou v herečce Audrey Hepburn. Givenchy vytvořil herečce i její jedinečný šatník. Od roku 1987 je značka součástí nadnárodního komglomerátu LVMH, zabývajícího se luxusním zbožím.

 

Značka na jaře roku 2012 vyšla na trh s dámskou vůníVery Irresistible Electric Rose, , která je prezentována jako nová edice původního parfému Very Irresistible z roku 2003. Nový parfém od Givenchy se nese v převaze květinových vůní a inspirovaný je čistým rock n rollem. Odráží současné trendy a speciální je určen pro přitažlivé a nepředvídatelné ženy.

Parfém v sobě důmyslně kombinuje myšlenku rebelství s podpisem elegance značky výrobce. Počáteční úroveň parfému začíná svěžími vůněmi borůvky, citrónové verbeny a bazalky. První dotek s vůní bude nositelky připomínat pohlazení, osvěžení, opantala do aroma švestkového koláče a cukrové vaty. Srdci voňavky jednoznačně dominuje růže, promísená s anýzem a zelenou fialkou. V základní úrovni se objevuje cedrové dřevo a pižmo. Voňavka je sladká, ale ne dětská, o co se postarali citrusy a pižmo. Navzdory názvu parfému nečekejte nic elektrizující, spíše komfortní, veselou a uvolňující vůni.
 
Tváří reklamní kampaně pro Electric Rose se stala Liv Tyler. Televizní reklamní spot je postaven na její interpretaci písně od INXS "Need You Tonigt", která je zároveň i její peváckym debutem.

Vůně
se prodává ve štíhlém bílém transparentním flakonu av krabičce dekorované tetováním ve tvaru růží. Na trhu je dostupná v objemu 50 a 75 ml.

Vrchní tóny:
citron, bazalka, citronová verbena a borůvka
Střední tóny:
růže, anýz, fialka, meruňka
Základní tóny:
cedrové dřevo a pižmo
Jemná vůně na pokožce zůstane i zhruba po sedmi hodinách po aplikování. (doba může kolísat kvůli individuálním vlastnostem pokožky)


Komentáře

Zatím nebyl vložený žádný komentář.


Komentáře můžou přidávat jen registrovaní uživatelé.SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Přihlaste se k odběru novinek