+421944 265 338

info@onlineparfem.cz

BLOG

00

0 hodnocení

|

Dostupnost: Skladem

| Popis produktu

1 019 Kč s DPH

Toaletní voda - Tester 100ml

Dámská vůně

Dámská toaletní voda Cartier Délices de Cartier Eau Fruitée je ztělesněním osvěžujícího, ale také poměrně intenzivního ovocného koktejlu s lehkým nádechem květinového luxusu. Svojí specifickou vůní osloví především energické ženy, které mají rády všechna roční období, znají svůj styl a vědí přesně, co od života chtějí. Základ parfému Cartier Délices de Cartier Eau Fruitée tvoří působivě svůdné spojení aromatické ambry a smyslného santalového dřeva. Hlava toaletní vody Délices de Cartier Eau Fruitée kombinuje vůni šťavnatého bergamotu, rozpustilé mandarinky a neodolatelné rebarbory, jejíž osobitost vás zaujme hned při prvním otevření luxusně vyhlížejícího, červeně stínovaného flakonu parfému. V srdci parfému se pak skrývá okouzlující rudá višeň dokreslená jedinečnou esencí z exotického jasmínu. S toaletní vodou Cartier Délices de Cartier Eau Fruitée budete krásná při každé příležitosti, ať již budete trávit svůj čas kdekoli a s kýmkoli. Budete se stále cítit skvěle a síla, kterou vám vůně parfému Délices de Cartier Eau Fruitée vdechne do žil, vám umožní snadno překonat všechny výzvy, jež vám náhoda přinese do cesty.


Co je tester?
Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Občas na něm bývá nálepka s textem Tester, případně Demonstration. Vůně je ovšem zcela shodná s klasickým balením a není tedy ani silnější, ani slabší.
Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

Hlava mandarinka, bergamot, rebarbora

Srdce višeň, jasmín

Základ santalové dřevo, ambra

Objem 100ml


Loading
Nabijte se explozí jarních vůní !!!
Nabijte se explozí jarních vůní !!!

07.05.2018 10:35:33

Jaro, si srdečně vítána! Milé dámy, je nejvyšší čas vytáhnout ze šatníku květinové vzory, dí...

Prečítajte si viac
Dolce & Gabbana - značka, kterou musíte vyzkoušet!
Dolce & Gabbana - značka, kterou musíte vyzkoušet!

13.04.2018 12:41:21

    Čím by byl svět bez ikonické italské značky Dolce & Gabbana?Možná by to bylo smutné místo...

Prečítajte si viac
Keira Knightley jako nezkrotná svůdnice reklamní kampaně Chanel
Keira Knightley jako nezkrotná svůdnice reklamní kampaně Chanel

15.03.2018 19:31:30

Už je to téměř 7 let, odkdy byla britská herečka Keira Knightley vybrána pro ztělesnění par...

Prečítajte si viac

Přihlaste se k odběru novinek