+421944 265 338

info@onlineparfem.cz

BLOG

Dolce & Gabbana - značka, kterou musíte vyzkoušet!

    Čím by byl svět bez ikonické italské značky Dolce & Gabbana?
Možná by to bylo smutné místo, kde by chyběl tento výjimečný styl, který sami tvůrci popsali jako "roztomilý a nabroušený styl nového tisíciletí".

Dva mladí nadaní muži - Domenico Dolce a Stefano Gabbana se poprvé setkali v roce 1980. Oba studovali designové návrhářství a proto je pochopitelné, že chtěli svou kreativitu naplno rozvinout. V roce 1983 založili své první módní poradenské studio a o dva roky později ukázali světu svou první kolekci pro ženy na módní přehlídce v Miláně.

Dolce & GabbanaDolce & Gabbana

 

Jejich móda vychází z tradice sicilského odívání a později se začala zaměřovat především na korzetové šaty a černé obleky s gangsterskými proužky - tzv. mafiánský styl. Netrvalo dlouho a svět zachvátil šílenství a touha po této značce. Sláva D & G trvá dodnes. Jde o nejluxusnější konfekční značku na světě a v Hollywoodu je to volba číslo 1. Hrdě ji nosí například Madona, Sophia Loren nebo Sarah Jessica Parker.

 

Dolce & Gabbana Dolce & Gabbana

 

Co se týče parfémů, ten první byl představen v roce 1992 pod jednoduchým jménem Dolce & Gabbana pro ženy. O dva roky později následovala i pánská vůně. V roce 1993 získali tvůrci dokonce cenu za nejlepší vůni roku. Oba designéři tvrdí, že se snaží aby se ženy díky jejich módě a parfémem cítili "fantasticky a sexy". V jejich parfémech se skrývá výrazná italská povaha - vášnivá, sebevědomá a také trošku tajemná.

 

Dolce & Gabbana Dolce & Gabbana

 

Zkuste si vybrat z následujících D & G vůní a jsme si jisti, že to bude láska na první "nádech" ...

 

The One

Toužíte po změně? Po tom určitě sáhněte po této výjimečné vůni pro výjimečné ženy. Zasněte se na chvíli pod vlivem omamných ovocných esencí z celého světa. Šťavnatá broskev a švestka se smyslně propojuje se sladkým jasmínem a neodolatelnou lilií. Jemný akord vanilky dodává celé kombinaci nádech exotičnosti a tajemna.

The one

 

 

 

Light Blue


Léto se pomalu blíží, tak se pojďte i Vy vyzbrojit letní vůní, která Vás odvane na sicilské pláže. Budete jako čerstvý závan svěžího vánku, v němž dominuje sicilský citron, jablko a růže. I když budete trávit léto ve vnitrozemí, budete si připadat jako byste se každý den vracela z přímořského letoviska.

Light blue

 

 

Intenso Pour Homme

Pánové, ani na Vás se nezapomnělo!
Vyzkoušejte tuto dřevitou ikonickou vůni, která je dokonalým ztělesněným Vašich instinktů a síly ducha. Pro své okolí budete nebezpečně svůdný díky dřevité aroma, vodních tónů a levandule. Parfému dodává na intenzitě čerstvá bazalka a pelargónie. Pokud jste moderní muž, který si zároveň ctí tradice, budete díky této vůni elegantním a šarmantním společníkem každé dámy.

 

Intenso pour homme

 

 

Pour Femme (2012)

 

Pokud máte rádi luxus a zároveň čisté vůně, sáhněte po tomto parfému.
Říká se, že v sobě skrývá pravou ženskou esenci, na kterou okamžitě zareaguje každý muž. V jedinečném počátku pocítíte sladké tóny čerstvě natrhaných malin, šťavnatou mandarinku a okouzlující neroli. Hřejivé santalové dřevo a delikátní vanilka představují její zajímavý závěr. Tento exkluzivní parfém je vhodný pro každodenní nošení a obstojíte s ním v každé životní situaci.

Pour femme


Zatím nebyl vložený žádný komentář.


 
 


Nabijte se explozí jarních vůní !!!
Nabijte se explozí jarních vůní !!!

07.05.2018 10:35:33

Jaro, si srdečně vítána! Milé dámy, je nejvyšší čas vytáhnout ze šatníku květinové vzory, dí...

Prečítajte si viac
Dolce & Gabbana - značka, kterou musíte vyzkoušet!
Dolce & Gabbana - značka, kterou musíte vyzkoušet!

13.04.2018 12:41:21

    Čím by byl svět bez ikonické italské značky Dolce & Gabbana?Možná by to bylo smutné místo...

Prečítajte si viac
Keira Knightley jako nezkrotná svůdnice reklamní kampaně Chanel
Keira Knightley jako nezkrotná svůdnice reklamní kampaně Chanel

15.03.2018 19:31:30

Už je to téměř 7 let, odkdy byla britská herečka Keira Knightley vybrána pro ztělesnění par...

Prečítajte si viac

Přihlaste se k odběru novinek