+421944 265 338

info@onlineparfem.cz

BLOG

Vážení zákazníci, ve dnech 06.08-26.8.2022 máme omezené skladové zásoby. Objednávky přijaté v tomto termínu budou vybaveny postupně. Za pochopení Vám děkujeme!

00

0 hodnocení

|

Dostupnost: Do měsíce

| Popis produktu

1 176 Kč s DPH

Parfémovaná voda - Tester 50ml

Pro ženy

Další varianty

1 359 Kč s DPH

1 631 Kč s DPH

Estee Lauder Modern Muse Chic je novinkou roku 2014. Modern Muse Chic je silná, sebevědomá, inspirující vůně a stejně jako všechny moderní ženy je všestranná. Vyjadřuje různé aspekty ženské osobnosti, které ve skutečnosti zachycují podstatu moderní ženskosti. Vůně byla stvořena tak, aby zachytila pravou stylovou ikonu. Její filozofií je: nebýt obyčejná! Být troufalá! Být Modern Muse Chic!

Vůně zachycuje podstatu Modern Muse Chic díky jedinečným květinovým a dřevitým tónům. Unikátní kontrast kombinuje sofistikované květy a šťavnaté ovoce, oproti smyslným dřevitým tónům, zachycuje dualitu její charismatické osobnosti. Tento inovativní koncept duálního dojmu umožňuje ženám spojení s touto vůní skrze dva aspekty:

Svěží květinový tón – tento aspekt vůně charakterizuje čistou ženskost. Vrchní tón je tvořen jasmínem Sambac, který se mísí s květy tuberózy a orientální lilií s akcentem šťavnaté švestky a pelyňku.

Tón dřeva – její kreativita a stylová individualita jsou vyjádřeny fascinující kombinací kašmírového a agarového dřeva. Intenzivní směs pačuli a tón ebenového dřeva vytvářejí silnou přitažlivost. Dřevitý tón je zesílen semišovým pižmem a vanilkou z Madagaskaru pro návykovou a neodolatelnou smyslnost.


Co je tester?
Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Občas na něm bývá nálepka s textem Tester, případně Demonstration. Vůně je ovšem zcela shodná s klasickým balením a není tedy ani silnější, ani slabší.
Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

Hlava pelyněk, švestka

Srdce lilie, jasmín, tuberóza

Základ labdanum, vanilka, agarové dřevo, kašmír, semiš, pižmo, pačuli, ebenové dřevo

Objem 50ml


Loading
Nabijte se explozí jarních vůní !!!
Nabijte se explozí jarních vůní !!!

07.05.2018 10:35:33

Jaro, si srdečně vítána! Milé dámy, je nejvyšší čas vytáhnout ze šatníku květinové vzory, dí...

Prečítajte si viac
Dolce & Gabbana - značka, kterou musíte vyzkoušet!
Dolce & Gabbana - značka, kterou musíte vyzkoušet!

13.04.2018 12:41:21

    Čím by byl svět bez ikonické italské značky Dolce & Gabbana?Možná by to bylo smutné místo...

Prečítajte si viac
Keira Knightley jako nezkrotná svůdnice reklamní kampaně Chanel
Keira Knightley jako nezkrotná svůdnice reklamní kampaně Chanel

15.03.2018 19:31:30

Už je to téměř 7 let, odkdy byla britská herečka Keira Knightley vybrána pro ztělesnění par...

Prečítajte si viac

Přihlaste se k odběru novinek