+421944 265 338

info@onlineparfem.cz

BLOG

3.6949

49 hodnocení

|

Dostupnost: Skladem

| Popis produktu

1 502 Kč s DPH

Parfémovaná voda 50ml

Pro ženy

Značka Lacnome přichází s novou podobou první růžové Caresse, kterou vytvořili dvě hvězdy francouzské parfumerie a představili tak nápoj lásky pro 21. století. Nová Eau de Parfum Caresse je nápojem lásky žhavé noci, která spojuje dva lidi propojením těch nejvzácnějších přísad. Vůně obsahuje jemnou esenci růží propojenou motivem bílého pižma a doplněnou krémovým extraktem semínek tonky.

Růže symbolem Lancome již více než 25 let
Nový vzácný klenot La Nuit Trésor Caresse obsahuje novou něžnou a neuvěřitelně jemnou podobu růže, která se rozechvívá i při nejjemnějším dotyku. Představuje nové ztvárnění intenzivního pocitu prostřednictvím tohoto vzácného klenotu. Tento jedinečný klenot, který se z podoby temné růže posunul do něžnější polohy, vytvořili stejné hvězdy parfémů světa: Christophe Raynaud a Amandine Clerc Marie.

La Nuit Trésor Caresse jako pleťová vůně
La Nuit Trésor Caresse, legendární vůně přinášející příměs skutečné lásky, představuje novou podobu sebe sama a vystupuje jako něžný dotek.
Vůně povznáší nový charakter smyslné a návykové růže, který je umocněn ušlechtilými přísadami, a který existuje v dokonalé harmonii s pletí. Bohyně noci přebírá svou pastelovou podobu a jedinečnou jemnost. V milostném objetí se spojuje s lahodným krémovým motivem semínek tonky a květu mandlovníku. Vrcholem tohoto spojení je nekonečně hedvábná stopa bílého pižma. Esenci z damašské růže osvěžují extrakty elegantního bergamotu, malin a liči, kterými prostupují esence z růžového pepře.

Ještě hezčí flakón ve tvaru drahokamu
Vylepšený flakón La Nuit Trésor připomínající briliant, se pro tuto příležitost oblékl do tělních křišťálově čistých šatů. Fasety tohoto vzácného klenotu se blyští jako miliony hvězd, jejichž záři umocňuje hra světel a stínů, které se odrážejí do věčného nekonečna.
K hrdlu vůně je přivázána nová růže Caresse. Tu umocňuje prchavá vůně ve flakónu, která působí dojmem něžných růžových poupat. Růžička je poskládaná z pastelových jemně třpytivých okvětních plátků. Krabička chránící vůni vyniká elegantním, měňavým, ženským a něžným odstínem světle růžové barvy.

Hlava malina, liči, bergamot, růžový pepř

Srdce jasmín, mandlový květ, Damašská růže

Základ boby tonka, vanilka, pačuli, orchidea, bílé pižmo

Objem 50ml


Loading
Nabijte se explozí jarních vůní !!!
Nabijte se explozí jarních vůní !!!

07.05.2018 10:35:33

Jaro, si srdečně vítána! Milé dámy, je nejvyšší čas vytáhnout ze šatníku květinové vzory, dí...

Prečítajte si viac
Dolce & Gabbana - značka, kterou musíte vyzkoušet!
Dolce & Gabbana - značka, kterou musíte vyzkoušet!

13.04.2018 12:41:21

    Čím by byl svět bez ikonické italské značky Dolce & Gabbana?Možná by to bylo smutné místo...

Prečítajte si viac
Keira Knightley jako nezkrotná svůdnice reklamní kampaně Chanel
Keira Knightley jako nezkrotná svůdnice reklamní kampaně Chanel

15.03.2018 19:31:30

Už je to téměř 7 let, odkdy byla britská herečka Keira Knightley vybrána pro ztělesnění par...

Prečítajte si viac

Přihlaste se k odběru novinek